Inštrukcie a starostlivosť

Odporúčame umývať denne ručne alebo v pracom sáčku v práčke (jemného pracieho cyklu) pri max. 40 stupňov. Na ručné umývanie odporúčame použiť náš jemný prací prostriedok SIGVARIS WASHING SOLUTION. Nepoužívajte aviváž!

Prosím, nedávajte pančuchy do sušičky, pretože to môže spôsobiť prehriatie a generujú statickú elektrinu. Stlačte kompresívne pančuchy medzi dvoma suchými uteráky a dajte ich von uschnúť na tienistom mieste s dostatkom vetrania. Nedávajte ich na ohrievače/ radiátory.

Nežehlite.

Nečistite na sucho. Nepoužívajte chemikálie.

Stehenné pančuchy s nekĺzavým ukončením:

Ľudská koža uvoľňuje pot, oleje a kožné bunky. To znamená, že so silikónovým povrchom na nekĺzavom ukončení sa musí zaobchádzať so špecifickou starostlivosťou. Vyčistite silikónové povrchy SIGVARIS CLEAN PAD čas od času pre lepšie uchytenie.

Stehenné pančuchy s upevnením v páse: Pred praním, spojte a opatrne pripevnite pomocou suchého zipsu, takže celá oblasť je chránená.

Upozornenie: Ostré nechty a prstene s ostrými hranami môžu rýchlo viesť k poškodeniu. Treba venovať náležitú pozornosť týmto rizikám pri obliekaní a odstraňovaní pančuchy, radšej používajte gumenné rukavice!

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info