Tehotenské pančuchové nohavice Delilah 70DEN a Delilah 140DEN

Tehotenské pančuchové nohavice Delilah 70DEN a Delilah 140DEN

Tehotenstvo je jedinečné obdobie pre ženu. Tehotenské pančuchové nohavice Delilah 140D a 70D sú účinné ako prevencia proti vzniku kŕčových žíl v tehotenstve.

22,90 € s DPH

Farba

Výrobca: Sigvaris AG

Tehotenstvo je jedinečné obdobie pre ženské telo. V dôsledku zväčšujúcej sa maternice má jedna z troch žien časté pocity ťažkých nôh, boľavé nohy, opuchy lýtok a členkov. Kŕčové žily sa vyvinuli u 30% žien tehotných prvýkrát a u 55% žien, ktoré boli dvakrát alebo viackrát tehotné. Nosenie kompresívnych pančúch počas tehotenstva je spôsob ako si zachovať zdravé a pekné nohy aj po tehotenstve.

Tehotenské pančuchové nohavice Delilah sú účinné ako prevencia proti vzniku a rozvoju kŕčových žíl. Odstupňovanou kompresiou poskytujú miernu až intenzívnu podporu, zabezpečujú lepší krvný obeh a pocit ľahkých nôh počas celého dňa. Záleží len na vás, či si vyberiete elegantné pančuchové nohavice s jemným leskom ( Delilah 70 ), alebo uprednostníte silnejšiu podporu priesvitných pančuchových nohavíc s jemne štrukturovaným úpletom ( Delilah 140D )..

Správnu veľkosť si ľahko určíte za pomoci tabuľky - tehotenské pančuchové nohavice sú vo veľkostiach 1 - 5 bez plusových veľkostí.

asdyfgxfchvbmn

Starostlivosť o pančuchy

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info