James - lýtkové ponožky sebavedomých mužov

James - lýtkové ponožky sebavedomých mužov

Luxusné lýtkové ponožky vyrobené spojením špičkových technológií, zaručujú pohodlnú a mäkkú chôdzu.Hodia sa rovnako dobre k obleku na pracovné stretnutie ale aj k ležérnemu oblečeniu.Obľúbené u managerov a obchodných zástupcov.

35 € s DPH

Farba

Výrobca: Sigvaris AG

Nové kompresívne lýtkové ponožky JAMES predstavujú dokonalé spojenie špičkových technológií a štýlu. U mužov sa tešia veľkej obľube, pričom džentlmeni oceňujú ich nenápadný vzhľad a charakteristické vlastnosti prispôsobené ich potrebám. Hodia sa rovnako dobre k obleku alebo k ležérnemu oblečeniu.
Majú typickú rebrovitú štruktúru a nikto si nevšimne, že sa jedná o kompresiu. Poskytujú nohám vynikajúcu celodennú podporu a to aj v prípade, žilových problémov ako sú kŕčové žily alebo opuchy nôh.
Vďaka obsahu zápach potláčajúceho zinku a vlhkosť regulujúcich materiálov máte pocit sviežich nôh počas celého dňa, aj keď sú uzatvorené v topánke.
Komfortná manžeta zaisťuje nekĺzavosť ponožky, čím perfektne drží na nohe. Oblasť chodidla je anatomicky tvarovaná na mužskú nohu a ponúka maximálnu voľnosť pohybu. Jednotlivé tlakové zóny sú prispôsobené tak, aby sa pančuchy jednoducho a bez problému dali navliecť a vyzliecť. Kombinácia zosilnenej päty, bezšvovej špičky a úplné odpruženie nášľapovej plochy zaručujú pohodlnú a mäkkú chôdzu.
Máte možnosť výberu zo štyroch typicky mužských farieb, ktoré sa hodia k obleku ale aj k ležérnemu oblečeniu.

Zóny

 

 Zloženie: 81% polyamid 19% elastan

Kompresná trieda:

2. kompresná trieda

Vhodné pre: mužov

Typy pančúch:

sdasdlýtkové, zatvorená špica

Ako správne merať

Certifikáty:

c c c

Starostlivosť o pančuchy

Veľkostná tabuľka:

vt

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info