Top Fine Select

Top Fine Select

Rada Top Fine Select patrí medzi najobľúbenejší model. Osvedčený spôsob spracovania zaručuje účinnú terapeutickú kompresiu a stálosť anatomického tvaru.

26,50 € s DPH

Farba

Výrobca: Sigvaris AG

Rada Top Fine Select patrí medzi najobľúbenejšie pančuchy

Vlastnosti:

  • jemné s krycím efektom
  • pevné a odolné vďaka použitému vláknu multifibra
  • dostupné v klasických konfekčných veľkostiach v 1. a 2. kompresnej triede
  • intenzívna podpora a overená terapeutická účinnosť

Rokmi osvedčený spôsob spracovania zaručuje účinnú terapeutickú kompresiu a stálosť anatomického tvaru. Vysoko elastické vlákno elastanu dodáva pančuchám potrebnú silu kompresie a tým terapeutickú účinnosť potvrdenú viacerými klinickými štúdiami.

Vďaka špeciálnemu zloženiu texturovaného polyamidového vlákna multifibra majú hodvábnu mäkkosť. Stálosť tvaru a odolnosť je dosiahnutá dvojitým potiahnutím hlavnej nite elastickým vláknom.

Komfort a priedušnosť materiálu umožňuje dýchať pokožke. Vďaka odvodu vlhkosti smerom von, pančuchy Top Fine Select sú príjemné na nosenie aj v najteplejších dňoch. Sú hypoalergenické, jemné k pokožke a pre svoju mäkkosť sa ľahko navliekajú a vyzliekajú.

Zloženie:

61% polyamid, 39% elastan

Kompresná trieda:

1. kompresná trieda 18-21 mmHg

2. kompresná trieda 23-32 mmHg

Vhodné pre: ženy aj pre mužov

Typy pančúch:

dadaLýtkové                      dasdStehenné pančuchy s nekĺzavým ukončením                                sadaPančuchové nohavice

Ako správne merať

Starostlivosť o pančuhy

Veľkostná tabuľka:

Ak potrebujete poradiť pri výbere veľkosti, kontaktujte nás priamo na tel. čísle 0948 422 415/ 0949 332 746 alebo navštívte najbližšiu výdajňu zdravotných pomôcok.

vt

Kompresívne zdravotné pančuchy dostanete na predpis s čiastočnou úhradou zdravotnej poisťovne. Požiadajte svojho lekára (chirurga, ortopéda, angiológa, cievneho chirurga, internistu a dermatológa) o vydanie poukazu.

 SUKL

Doporučujem, som veľmi spokojná. Pou?...

Helena, 27.10.2017 00:25:46

Doporučujem, som veľmi spokojná. Používam stehenné pančuchy, dobre sa naťahujú napriek účinnej kompresii, držia na nohe a vôbec nepadajú ako podobné inej značky.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info