SIGVARIS na mieru

SIGVARIS na mieru

Nenašli ste Vaše pančuchy? Radi by ste mali pančuchy podľa Vašich predstáv? Stačí, ak nám pošlete vyplnený formulár s Vašimi mierami a zvyšok nechajte na nás.

1 € s DPH

Výrobca: Sigvaris AG

Nepodarilo sa Vám vybrať si pančuchy z našich konfekčných veľkostí? Alebo by ste si radi upravili model podľa Vašich predstáv? Stačí, ak nám pošlete vyplnený formulár s Vašimi mierami a my Vám vyrobíme kompresívne pančuchy presne na mieru. Môžete si vybrať zo všetkých modelov v kolekcii Magic, Cotton, Comfort a Traditional. Cenu pančúch Vám oznámime na vyžiadanie.

V prípade záujmu o pančuchy na mieru si stiahnite a vytlačte FORMULÁR ( v záložke "Na stiahnutie") a navštívte s ním lekára alebo výdajňu zdravotníckych potrieb, kde Vás odborne vyškolený personál zmeria. Výdajňa zdravotníckych potrieb sa s nami skontaktuje, pošle nám formulár so všetkými vyplnenými údajmi a my dáme Vaše pančuchy vyrobiť u výrobcu.

Kompresívne zdravotné pančuchy dostanete na predpis s úplnou alebo čiastočnou úhradou zdravotnej poisťovne. Požiadajte svojho lekára (angiológa, cievneho chirurga, chirurga, internistu, rehabilitačného lekára, onkológa a gynekológa) o vydanie poukazu.

Starostlivosť o pančuchy

Formulár SIGVARIS

Formulár SK

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info