TRADITIONAL 3. kompresná trieda

TRADITIONAL 3. kompresná trieda

Kolekcia TRADITIONAL vďaka prírodnej gume zabezpečuje liečebnú kompresiu na najvyššej úrovni. Je prvou voľbou pri trombóze, chronickom ochorení žíl.

27,50 € s DPH

Farba

Výrobca: Sigvaris AG

Vďaka prírodnej gume kolekcia TRADITIONAL zabezpečuje liečebnú kompresiu na najvyššej úrovni. Je zdravotnou pomôckou prvej voľby pri trombóze, chronickom ochorení žíl alebo pri lymfatických ochoreniach.

maximálna stabilita tlaku počas dňa a výborná pevnosťbezpečná a úspešná liečbavysoký komfort nosenia vďaka špeciálnej pružnosti a dobrej priepustnosti vzduchujemná prírodná guma

Keď je potrebná efektívnosť lekárskych postupov rada TRADITIONAL je spoľahlivá klasika. Deň po dni poskytujú nohám bezpečný pocit, zaisťujúci vysoko kvalitnú zdravotnú kompresiu. Pančuchy TRADITIONAL sú veľmi pružné, priedušné a veľmi príjemné na nosenie. Neutrálnu farbu je možné kombinovať s každým oblečením a jemnými pančuchami.

Zloženie: 70% polyamid 30% elastodín (prírodná guma)

Prírodná guma: Technicky zjemnená prírodná guma robí pančuchy rady  TRADITIONAL silné v každom ohľade. Jedinečné strečové vlastností a maximálna stabilita tlaku zaručujú účinnú liečbu závažných žilových ochorení po celý deň a ponúkajú bezpečnú metódu liečby.

Kompresná trieda:

3. kompresná trieda 34-46 mmHg

Vhodné pre: ženy aj  mužov

Typy pančúch:adsfdfh     Lýtkové, otvorená špicaaSDFGBPolostehenné, otvorená špica

gs          Stehenné, otvorená špica  safStehenné s upevnením v páse, otvorená špica

Ako správne merať

Typ nekĺzavého ukončenia:

dsbd

Certifikáty:

sdaf dsaf safdg

Starostlivosť o pančuchy

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info