TRADITIONAL 4. kompresná trieda

TRADITIONAL 4. kompresná trieda

SIGVARIS, ako jediný na Slovensku, ponúka zdravotné pomôcky aj v 4. kompresnej triede. Vďaka prírodnej gume kolekcia TRADITIONAL zabezpečuje liečebnú kompresiu na najvyššej úrovni. Je zdravotnou pomôckou prvej voľby pri trombóze, chronickom ochorení žíl alebo pri lymfatických ochoreniach.

33,10 € s DPH

Farba

Výrobca: Sigvaris AG

Vďaka prírodnej gume kolekcia TRADITIONAL zabezpečuje liečebnú kompresiu na najvyššej úrovni. Je zdravotnou pomôckou prvej voľby pri trombóze, chronickom ochorení žíl alebo pri lymfatických ochoreniach.

maximálna stabilita tlaku počas dňa a výborná pevnosťbezpečná a úspešná liečbavysoký komfort nosenia vďaka špeciálnej pružnosti a dobrej priepustnosti vzduchujemná prírodná guma

Keď je potrebná efektívnosť lekárskych postupov rada TRADITIONAL je spoľahlivá klasika. Deň po dni poskytujú nohám bezpečný pocit, zaisťujúci vysoko kvalitnú zdravotnú kompresiu. Pančuchy TRADITIONAL sú veľmi pružné, priedušné a veľmi príjemné na nosenie. Neutrálnu farbu je možné kombinovať s každým oblečením a jemnými pančuchami.

Zloženie: 70% polyamid 30% elastodín (prírodná guma)

Prírodná guma: Technicky zjemnená prírodná guma robí pančuchy rady  TRADITIONAL silné v každom ohľade. Jedinečné strečové vlastností a maximálna stabilita tlaku zaručujú účinnú liečbu závažných žilových ochorení po celý deň a ponúkajú bezpečnú metódu liečby.

Kompresná trieda:

4. kompresná trieda min. 49 mmHg

Vhodné pre: ženy aj  mužov

Typy pančúch:

  ghfd      Lýtkové, otvorená špica asfsaPolostehenné, otvorená špica fbsa Stehenné, otvorená špica    

Ako správne merať

Typ nekĺzavého ukončenia:

asfasf

Certifikáty:

asdaf asfa egs

Starostlivosť o pančuchy

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info