Profil firmy

Spoločnosť ZAGARA s.r.o. vznikla v roku 2008 v Bratislave. Sme výhradným dovozcom, distribútorom a predajcom kompresných ponožiek a pančúch Sigvaris, ktoré sú určené na prevenciu a / alebo liečbu žilových porúch a ochorení. Môžete si vybrať z viacerých modelov podľa typu úpletu a strihu. Radi vám pomôžeme vybrať tie najvhodnejšie pančuchy tak, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu, aby boli pohodlné a účinné na riešenie vášho problému. Značka švajčiarskych kompresívnych výrobkov Sigvaris je svetovou jednotkou v kompresívnej terapii. Výrobky Sigvaris sú nielen módne, ale početnými klinickými skúškami majú dokázaný liečebný účinok. Presvedčte sa sami.

Spoločnosť ZAGARA s.r.o. je dnes spoľahlivým partnerom štátnych, súkromných zdravotníckych zariadení, výdajní zdravotníckych pomôcok, lekární a odborných lekárov na Slovensku a v Českej republike.

Ďalej zastupujeme francúzsku spoločnosť AdRem Technology - výrobcu elektrostimulačných prístrojov značky VEINOPLUS® :
- Veinoplus® VI. - prevencia a liečba rôznych úrovní žilovej nedostatočnosti,
- Veinoplus® Arterial – liečba ochorenia periférnych artérií,
- Veinoplus® Sport – celková a lokálna regenerácia športovcov,
- Veinoplus® Back - prevencia a liečba bolestí chrbta.

Lekárom – špecialistom na žilové ochorenia pomáhame spoľahlivo vyhľadať a zobraziť povrchový žilový systém pomocou prístrojov značky Veinlite americkej spoločnosti TransLite LCC.  ktoré využívajú jedinečnú patentovanú presvecovaciu technológiu. V ponuke sú malé vreckové modely EMS, LED, LEDX, PEDI až po veľké klinické modely vhodné pri operačných výkonoch. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte, radi vám pošleme cenovú ponuku.

 

PhDr.Vladimír Mánik
konateľ spoločnosti

Logo

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info